SIKÇA SORULANLAR

Sitemizde satılan tüm ürünler, resimdekilerle birebirdir. Farklı bir ürünün gelmesi imkansız olup, ürünleri sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan ürünlerin hepsi orijinaldir. Hepsi yasal bir şekilde olup, açıklamalara da lütfen dikkat ediniz.

Ürünlerimiz dijital olduğu için E-mail yoluyla sizlere 5-10 dakika gibi kısa bir sürede aldığınız tüm ürünleri teslim ediyoruz.

Üye olmadan da dilediğiniz ürünü kolayca ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Ancak üye olmanız dahilinde tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Ürünler bize yurt dışından direk dijital ortamda ulaştığı için her hangi bir kargo vs. ücreti ödemediğimizden dolayı bu kadar uygun.

Kredi kartı güvenliği öncelikle 3D Secure ( şifreli onay ) ile sağlanmaktadır. 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile bilgiler şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve 3.şahısların erişimi engellenmektedir. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kurum/kuruluş ya da 3.şahıs bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucu müşteriye bildirilmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta ya da benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Firma yetkililerimiz dahil olmak üzere bilgilerinize erişilmesi mümkün değildir.

İletişim Formu